Rezydencja Metropolis

Budynek Rezydencji Metropolis wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą, tym samym nawiązując do najnowszych trendów. Harmonijne wkomponowanie "nowoczesności" w naturalne otoczenie to niewątpliwie duży atut.

Rezydencja Metropolis to mieszkania i apartamenty o bardzo dokładnie przemyślanych funkcjach oraz zróżnicowanych formach przestrzennych.

Rezydencja Metropolis Architektura

Zwiększony komfort to standard Rezydencji Metropolis, nowa jakość na bydgoskim rynku mieszkaniowym, widać to na"każdym kroku". Rezydencja Metropolis położona w Bydgoszczy przy ul. Dąbrowej 15, zaledwie 400 metrów od Puszczy Bydgoskiej, należy do jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Bydgoszczy. Jest nie tylko idealnym miejscem do zamieszkania, ale również doskonałym miejscem do relaksu i wypoczynku.

Nowa jakość Rezydencja Metropolis Rezydencja Metropolis

Projektanci zadbali o spójne wkomponowanie budynku w istniejące otoczenie. Harmonia z otaczającą przyrodą to element wyróżniający Rezydencję Metropolis. Rezydencja Metropolis to synonim luksusu i komfortu. Przy projektowaniu układów mieszkań i apartamentów położono duży nacisk na odpowiednie rozwiązanie ich funkcji. Zadbano o optymalnie zagospodarowanie powierzchni użytkowej do codziennego wykorzystania.

Bezpieczeństwo to niewątpliwie ważny atut Rezydencji Metropolis. Ogrodzony teren oraz wideofony zapewniają poczucie prywatności i przyjmowanie tylko mile widzianych gości.

PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej