Przestrzeń

Projektanci zadbali o spójne wkomponowanie budynku w istniejące otoczenie. Harmonia z otaczającą przyrodą to element wyróżniający Rezydencję Metropolis.

Część północna i zachodnia budynku ukierunkowane są na niską zabudowę osiedla domków jednorodzinnych. Pozostałe części odsunięte są od sąsiednich budynków na tyle daleko, aby sprawiały poczucie przestrzeni, a jednocześnie intymności. Widok z wyższych kondygnacji rozpościera się na Puszczę Bydgoską i pozwala rozkoszować się prawie bezkresną przestrzenią. Zapewni to jego mieszkańcom poczucie przestrzeni i komfortu.

PrzestrzeńPrzestrzeń

Szerokie balkony i tarasy dzięki dużym przeszkleniom okiennym stają się naturalnym przedłużeniem zamkniętych powierzchni mieszkalnych. Uczucie komfortu powodują również przestronne, nowoczesne klatki schodowe.

PrzestrzeńPoruszanie między piętrami ułatwiają duże windy, ale oczywiście można skorzystać z przyjemności spaceru po schodach. Ponadto nie zapomniano o funkcjonalnych garażach, nieodłącznej części nowoczesnego mieszkania. W podziemnej części budynku wyodrębniliśmy przestrzeń na garaże, w których nie zabraknie miejsca nawet dla samochodów o większych gabarytach.
PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej