Architektura

Budynek Rezydencji Metropolis wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą, tym samym nawiązując do najnowszych trendów. Wkomponowanie harmonijne "nowoczesności" w naturalne otoczenie to niewątpliwie duży atut. ArchitekturaArchitekturaArchitekturaArchitektura

Budujemy
w harmoni z przyrodą
Architektura Architektura

 

Bryła budynku tworzy ciekawą formę przestrzenną, ukształtowaną z estetycznych wysunięć i cofnięć ścian. Szlachetne materiały, z których zbudowany został budynek dynamicznie się przenikają. Różne zestawienia struktur materiałowych - szkło ze stalą kwasoodporną, gładka ceramiczna okładzina z kamienną - nadają budynkowi lekkości oraz nowoczesnego i intrygującego wyrazu.

Zewnętrzną bryłę budynku i architekturę wnętrz potraktowaliśmy jako integralną całość, aby zapewnić mieszkańcom maksymalną wygodę. Znajdujące się w mieszkaniach liczne przeszklenia, tarasy i balkony gwarantują wyjątkowe nasłonecznienie wnętrz, jak również powiększają przestrzeń mieszkalną.

Rezydencja Metropolis to mieszkania i apartamenty o bardzo dokładnie przemyślanych funkcjach oraz zróżnicowanych formach przestrzennych.

PDF ikona - 1.8 MB

Biuro sprzedaży

056 65 76 520więcej